Hacıbaba Mutfağımızda Öne Çıkan Lezetler

Hacıbaba'ya Misafir
Olan Ünlülerimiz

Hacıbaba Fotoğraf Galerisi, Görüntüler

Hacıbaba Online Katalog İçin Lütfen Tıklayınız

Patlıcan Salatası
Patlıcan Salatası

Hacıbaba Et Lokantası "Patlıcan Salatası" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Patlıcan Salatası" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Püreli Tavuk
Püreli Tavuk

Hacıbaba Et Lokantası "Püreli Tavuk" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Püreli Tavuk" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Sucuk İçli Köfte
Sucuk İçli Köfte

Hacıbaba Et Lokantası "Sucuk İçli Köfte" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Sucuk İçli Köfte" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Piliç Köfte
Piliç Köfte

Hacıbaba Et Lokantası "Piliç Köfte" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Piliç Köfte" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Ezmeli Kebap
Ezmeli Kebap

Hacıbaba Et Lokantası "Ezmeli Kebap" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Ezmeli Kebap" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Soda
Soda

Hacıbaba Et Lokantası "Soda" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Soda" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Et Kavurma
Et Kavurma

Hacıbaba Et Lokantası "Et Kavurma" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Et Kavurma" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Patlıcan Tava
Patlıcan Tava

Hacıbaba Et Lokantası "Patlıcan Tava" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Patlıcan Tava" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Tavuk Elbasan
Tavuk Elbasan

Hacıbaba Et Lokantası "Tavuk Elbasan" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Tavuk Elbasan" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Çoban Kebap
Çoban Kebap

Hacıbaba Et Lokantası "Çoban Kebap" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Çoban Kebap" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.