Hacıbaba Mutfağımızda Öne Çıkan Lezetler

Hacıbaba'ya Misafir
Olan Ünlülerimiz

Hacıbaba Fotoğraf Galerisi, Görüntüler

Hacıbaba Online Katalog İçin Lütfen Tıklayınız

Köri Soslu Tavuk
Köri Soslu Tavuk

Hacıbaba Et Lokantası "Köri Soslu Tavuk" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Köri Soslu Tavuk" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Tavuk Kızartma
Tavuk Kızartma

Hacıbaba Et Lokantası "Tavuk Kızartma" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Tavuk Kızartma" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Baklava
Baklava

Hacıbaba Et Lokantası "Baklava" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Baklava" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Kuşbaşılı Pide Tek
Kuşbaşılı Pide Tek

Hacıbaba Et Lokantası "Kuşbaşılı Pide Tek" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Kuşbaşılı Pide Tek" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Yaprak Köfte
Yaprak Köfte

Hacıbaba Et Lokantası "Yaprak Köfte" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Yaprak Köfte" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Sebzeli Mantar
Sebzeli Mantar

Hacıbaba Et Lokantası "Sebzeli Mantar" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Sebzeli Mantar" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Beyti Sarma
Beyti Sarma

Hacıbaba Et Lokantası "Beyti Sarma" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Beyti Sarma" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Yastık Köfte
Yastık Köfte

Hacıbaba Et Lokantası "Yastık Köfte" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Yastık Köfte" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Şalgam
Şalgam

Hacıbaba Et Lokantası "Şalgam" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Şalgam" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Yoğurt
Yoğurt

Hacıbaba Et Lokantası "Yoğurt" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Yoğurt" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.