Hacıbaba Mutfağımızda Öne Çıkan Lezetler

Hacıbaba'ya Misafir
Olan Ünlülerimiz

Hacıbaba Fotoğraf Galerisi, Görüntüler

Hacıbaba Online Katalog İçin Lütfen Tıklayınız

Kaburga Sarma
Kaburga Sarma

Hacıbaba Et Lokantası "Kaburga Sarma" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Kaburga Sarma" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Nohut Yahni
Nohut Yahni

Hacıbaba Et Lokantası "Nohut Yahni" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Nohut Yahni" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Tavuk Kızartma
Tavuk Kızartma

Hacıbaba Et Lokantası "Tavuk Kızartma" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Tavuk Kızartma" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Tavuk Yahni
Tavuk Yahni

Hacıbaba Et Lokantası "Tavuk Yahni" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Tavuk Yahni" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Mantı
Mantı

Hacıbaba Et Lokantası "Mantı" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Mantı" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Sucuk İçli Köfte
Sucuk İçli Köfte

Hacıbaba Et Lokantası "Sucuk İçli Köfte" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Sucuk İçli Köfte" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Brokoli
Brokoli

Hacıbaba Et Lokantası "Brokoli" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Brokoli" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Eşkili Köfte
Eşkili Köfte

Hacıbaba Et Lokantası "Eşkili Köfte" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Eşkili Köfte" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Mevsim Salata
Mevsim Salata

Hacıbaba Et Lokantası "Mevsim Salata" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Mevsim Salata" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Kuzu Pirzola
Kuzu Pirzola

Hacıbaba Et Lokantası "Kuzu Pirzola" menüsü hakkında detaylı bilgi almak ve "Kuzu Pirzola" fotoğraflarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.